Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Zrak (Plachá)

Žáci 1.B se 30.11.2011 zúčastnili prezenční akce Střediska rané péče „Všechno jde, i když trochu jinak“, která  byla zaměřena na život lidí s různými zrakovými vadami.  Děti si vyzkoušely běžné životní činnosti bez použití zraku : namazat si chleba, nalít si do hrníčku vodu , zapnout si knoflíčky, zavázat  u bot tkaničku. Děti musely nahradit zrak hmatem či sluchem. Pohrály si se speciálními hračkami pro děti s postižením, seznámily se s pomůckami, které těmto dětem pomáhaly vidět  více  z našeho krásného barevného světa. Tato akce umožnila rozvíjet  empatii k zdravotně  postiženým dětem a respektovat je. Je to jeden z cílů občanské kompetence.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.