ZOO - Riskuj (Voltrová)

Letos se opět vybraní žáci druhého stupně (7., 8. i 9. ročníky) ve tříčlenných skupinkách zúčastnili vědomostní soutěže pořádané  ZOO Liberec.
Součástí akce byl test znalostí, soustředěný často na otázky chovu zvířat v ZOO. Žáci měli možnost opět ochutnat potravu jednoho živočišného druhu a podle zvuků rozpoznat zvířata.
Na výsledky si ještě musíme počkat.
I tak děkuji všem vybraným za reprezentaci školy- a doufám, že společně ještě navštívíme ZOO, kde žáci v rámci soutěže, mají časově omezený vstup zdarma.

Mgr. Voltrová