Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Žlutí andělé (Loníčková)

Dne 10.5.2011 se třída 5.A vypravila navštívit Leteckou záchrannou zdravotnickou službu aneb "Žluté anděly" na letiště v Liberci.
Už z dálky děti vítala žlutá barva vrtulníku, o kterém se dozvěděly mnoho informací a to přímo od samotného pilota a technika. Po prohlídce vrtulníku následovala i návštěva hangáru, kde si děti prohlédly další technické vymoženosti záchranné služby.
Protože akce byla zaměřena zejména na téma ČLOVĚK, nechybělo ani hezké a zajímavé povídání od pana doktora.
Děkujeme paní Kleinerové za zajištění návštěvy na letišti a dále celému personálu Letecké záchranné zdravotnické služby v Liberci.
Žáci 5.4 a Monika Loníčková

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.