Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Žlutí andělé (Loníčková)

Dne 10.5.2011 se třída 5.A vypravila navštívit Leteckou záchrannou zdravotnickou službu aneb "Žluté anděly" na letiště v Liberci.
Už z dálky děti vítala žlutá barva vrtulníku, o kterém se dozvěděly mnoho informací a to přímo od samotného pilota a technika. Po prohlídce vrtulníku následovala i návštěva hangáru, kde si děti prohlédly další technické vymoženosti záchranné služby.
Protože akce byla zaměřena zejména na téma ČLOVĚK, nechybělo ani hezké a zajímavé povídání od pana doktora.
Děkujeme paní Kleinerové za zajištění návštěvy na letišti a dále celému personálu Letecké záchranné zdravotnické služby v Liberci.
Žáci 5.4 a Monika Loníčková

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena