Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Žlutí andělé (Loníčková)

Dne 10.5.2011 se třída 5.A vypravila navštívit Leteckou záchrannou zdravotnickou službu aneb "Žluté anděly" na letiště v Liberci.
Už z dálky děti vítala žlutá barva vrtulníku, o kterém se dozvěděly mnoho informací a to přímo od samotného pilota a technika. Po prohlídce vrtulníku následovala i návštěva hangáru, kde si děti prohlédly další technické vymoženosti záchranné služby.
Protože akce byla zaměřena zejména na téma ČLOVĚK, nechybělo ani hezké a zajímavé povídání od pana doktora.
Děkujeme paní Kleinerové za zajištění návštěvy na letišti a dále celému personálu Letecké záchranné zdravotnické služby v Liberci.
Žáci 5.4 a Monika Loníčková