Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Zkoušky cyklisty

ZKOUŠKY CYKLISTY
Ve čtvrtek 29.5.2008 skládali žáci 4.A na dětském dopravním hřišti zkoušky cyklisty. Zkouška měla 2 části - teoretickou a praktickou. Test tvořilo 23 otázek ze znalostí dopravních značek, řešení situací na křižovatkách, obecných předpisů. Všichni žáci splnili test na výbornou. Pak měli své znalosti předvést v praxi. Ani jízda nedělala dětem potíže a tak odcházely z dopravního hřiště s průkazem cyklisty v kapse. Jen jedna nepozorná cyklistka si jízdu musí zopakovat.
Všechny děti chválíme za snahu a přejeme jim co nejvíc cyklistických zážitků bez nehod.      
I.Vančišinová

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.