Zkoušky cyklisty

ZKOUŠKY CYKLISTY
Ve čtvrtek 29.5.2008 skládali žáci 4.A na dětském dopravním hřišti zkoušky cyklisty. Zkouška měla 2 části - teoretickou a praktickou. Test tvořilo 23 otázek ze znalostí dopravních značek, řešení situací na křižovatkách, obecných předpisů. Všichni žáci splnili test na výbornou. Pak měli své znalosti předvést v praxi. Ani jízda nedělala dětem potíže a tak odcházely z dopravního hřiště s průkazem cyklisty v kapse. Jen jedna nepozorná cyklistka si jízdu musí zopakovat.
Všechny děti chválíme za snahu a přejeme jim co nejvíc cyklistických zážitků bez nehod.
I.Vančišinová

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.