Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Zimní škola v přírodě - zážitky žáků 4.A

JAK JSEM SE MĚL NA ŠKOLE V PŘÍRODĚ – 4. A
Na škole v přírodě se mi zase moc líbilo. Už vloni nás paní učitelka vzala poprvé do hor. Letos tam s námi jeli i ostatní děti z 1. a 2. třídy. Výborný bylo, že jsme bydleli ve vlastní chatě. Holky měli pokoj celý pro sebe a my kluci taky. Bylo fajn, že jsme bydleli takhle všichni pohromadě. Užili jsme si tak mnohem víc legrace. Večer pro nás vždycky paní učitelka vymyslela nějaké hry. Hrozně jsme se u nich nasmáli. Paní učitelka hrála s náma. Hrála i na schovku. Ještě, že tu paní učitelku máme! Jezdil jsem letos jen na bobech. Ale příští rok si půjčím taky lyže.
          Kuba


Na škole v přírodě to bylo skvělé. Bobovali jsme, lyžovali, zakoulovali jsme si a postavili iglu. Na školu v přírodě bych jela určitě ještě jednou. Měli jsme i stezku odvahy. Cestou nás kluci strašili a my se s holkama bály. Chata ve které jsme spali byla útulná a hezká. Jednou jsme šli i na výlet k pánovi, který dělal skleněné korálky. Poprvé jsem viděla, jak se taví sklo…
         Anežka

Naše škola v přírodě je vždycky super!Protože máme prima paní učitelku. A navíc tam bylo spoustu her a legrace. Chtěla bych jet znovu, protože je to tam prostě moc prima a super, když jsme všichni takhle dohromady. Letos jsem byla po druhé na lyžích. Hrozně mě to baví. Pan vlekař nám dal na sjezdovku různé tyčky se zvířátkama, abysme je objížděli a podjížděli. S holkama na pokoji jsme si to užily. Kluci k nám chodili občas na návštěvu a povídali si s náma. Poslední večer byla diskotéka. Bylo tam vážně fajn.
         Adélka

Nejlepší zážitek ze školy v přírodě bylo ježdění na bobu. Když byly závody, podařilo se  mi vyhrát jízdu na rychlost a taky nejzajímavější jízdu. Jel jsem na bobu jako na snowboardu. Dobrá byla ještě i stezka odvahy. Pokoj na chatě byl velikej, takže jsme mohli hrát i fotbal s malým míčkem. Každej den jsme byli až do pěti večer venku. Bavilo mě stavění iglů a kolování. Na výlet jsme šli do sklárny, kde se vyrábějí korálky.
          Jára