Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Zimní škola v přírodě - zážitky žáků 4.A

JAK JSEM SE MĚL NA ŠKOLE V PŘÍRODĚ – 4. A
Na škole v přírodě se mi zase moc líbilo. Už vloni nás paní učitelka vzala poprvé do hor. Letos tam s námi jeli i ostatní děti z 1. a 2. třídy. Výborný bylo, že jsme bydleli ve vlastní chatě. Holky měli pokoj celý pro sebe a my kluci taky. Bylo fajn, že jsme bydleli takhle všichni pohromadě. Užili jsme si tak mnohem víc legrace. Večer pro nás vždycky paní učitelka vymyslela nějaké hry. Hrozně jsme se u nich nasmáli. Paní učitelka hrála s náma. Hrála i na schovku. Ještě, že tu paní učitelku máme! Jezdil jsem letos jen na bobech. Ale příští rok si půjčím taky lyže.
          Kuba


Na škole v přírodě to bylo skvělé. Bobovali jsme, lyžovali, zakoulovali jsme si a postavili iglu. Na školu v přírodě bych jela určitě ještě jednou. Měli jsme i stezku odvahy. Cestou nás kluci strašili a my se s holkama bály. Chata ve které jsme spali byla útulná a hezká. Jednou jsme šli i na výlet k pánovi, který dělal skleněné korálky. Poprvé jsem viděla, jak se taví sklo…
         Anežka

Naše škola v přírodě je vždycky super!Protože máme prima paní učitelku. A navíc tam bylo spoustu her a legrace. Chtěla bych jet znovu, protože je to tam prostě moc prima a super, když jsme všichni takhle dohromady. Letos jsem byla po druhé na lyžích. Hrozně mě to baví. Pan vlekař nám dal na sjezdovku různé tyčky se zvířátkama, abysme je objížděli a podjížděli. S holkama na pokoji jsme si to užily. Kluci k nám chodili občas na návštěvu a povídali si s náma. Poslední večer byla diskotéka. Bylo tam vážně fajn.
         Adélka

Nejlepší zážitek ze školy v přírodě bylo ježdění na bobu. Když byly závody, podařilo se  mi vyhrát jízdu na rychlost a taky nejzajímavější jízdu. Jel jsem na bobu jako na snowboardu. Dobrá byla ještě i stezka odvahy. Pokoj na chatě byl velikej, takže jsme mohli hrát i fotbal s malým míčkem. Každej den jsme byli až do pěti večer venku. Bavilo mě stavění iglů a kolování. Na výlet jsme šli do sklárny, kde se vyrábějí korálky.
          Jára

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.