Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Zimní škola v přírodě (Vodáková)

V týdnu od 17.1. - 21.1.2011 vyrazila 1.A a 5.B třída do zasněžených kopců v Příchovicích na zimní školu v přírodě. Krásné počasí nám přálo a tak se všichni dostatečně vyřádili na lyžích, bobech a sáňkách. Pořádaly se různé hry a soutěže a také jsme se vydali na výlet do příchovického ledového baru, který se bohužel zbortil pod náporem slunečních paprsků. Učení nás bavilo více než ve škole, protože jsme se vždy těšili na odpolední řádění na sněhu. Týden utekl rychleji, než bychom si přáli a s posledním večerem jsme se rozloučili na diskotéce a pořádně si ji užili.Všichni jsme se vrátili spokojení a doufáme, že se nám povede i letní škola v přírodě.