Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Zimní škola v přírodě (Vodáková)

V týdnu od 17.1. - 21.1.2011 vyrazila 1.A a 5.B třída do zasněžených kopců v Příchovicích na zimní školu v přírodě. Krásné počasí nám přálo a tak se všichni dostatečně vyřádili na lyžích, bobech a sáňkách. Pořádaly se různé hry a soutěže a také jsme se vydali na výlet do příchovického ledového baru, který se bohužel zbortil pod náporem slunečních paprsků. Učení nás bavilo více než ve škole, protože jsme se vždy těšili na odpolední řádění na sněhu. Týden utekl rychleji, než bychom si přáli a s posledním večerem jsme se rozloučili na diskotéce a pořádně si ji užili.Všichni jsme se vrátili spokojení a doufáme, že se nám povede i letní škola v přírodě.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.