Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Zimní škola v přírodě (Vodáková)

V týdnu od 17.1. - 21.1.2011 vyrazila 1.A a 5.B třída do zasněžených kopců v Příchovicích na zimní školu v přírodě. Krásné počasí nám přálo a tak se všichni dostatečně vyřádili na lyžích, bobech a sáňkách. Pořádaly se různé hry a soutěže a také jsme se vydali na výlet do příchovického ledového baru, který se bohužel zbortil pod náporem slunečních paprsků. Učení nás bavilo více než ve škole, protože jsme se vždy těšili na odpolední řádění na sněhu. Týden utekl rychleji, než bychom si přáli a s posledním večerem jsme se rozloučili na diskotéce a pořádně si ji užili.Všichni jsme se vrátili spokojení a doufáme, že se nám povede i letní škola v přírodě.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.