Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Zimní škola v přírodě (Vodáková)

V týdnu od 17.1. - 21.1.2011 vyrazila 1.A a 5.B třída do zasněžených kopců v Příchovicích na zimní školu v přírodě. Krásné počasí nám přálo a tak se všichni dostatečně vyřádili na lyžích, bobech a sáňkách. Pořádaly se různé hry a soutěže a také jsme se vydali na výlet do příchovického ledového baru, který se bohužel zbortil pod náporem slunečních paprsků. Učení nás bavilo více než ve škole, protože jsme se vždy těšili na odpolední řádění na sněhu. Týden utekl rychleji, než bychom si přáli a s posledním večerem jsme se rozloučili na diskotéce a pořádně si ji užili.Všichni jsme se vrátili spokojení a doufáme, že se nám povede i letní škola v přírodě.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.