Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Zimní škola v přírodě (Plachá)

Žáci z 1.B ,  2. A a  5.A  strávili krásný týden v zimní škole v Příchovicích. Sněhové podmínky byly ideální pro bobování i sjezd na lyžích. Sportovní aktivity byly doplňovány nejrůznějšími hrami  na sněhu i v chalupě a časově převážily školní výuku. Ale děti získaly jiné životně důležité informace z besedy se členem horské služby. Dozvěděly se zásady správného chovaní v horském terénu . Heslo : „ Raději živý srab, než mrtvý hrdina “ si zapamatovali i prvňáčci. Odměnou bylo vystoupení pravého kouzelníka, které naučil děti jedno kouzlo. Ostatní kouzla ale zůstala tajemstvím. Ztížené sněhové podmínky při odjezdu domů  byly poslední překážkou  k návratu do náručí rodičů. Všechny děti  i rodiče se dočkali v pátek před polednem. Další fotky si můžete prohlédnout v sekci fotogalerie.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.