Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Zimní škola v přírodě (Plachá)

Žáci z 1.B ,  2. A a  5.A  strávili krásný týden v zimní škole v Příchovicích. Sněhové podmínky byly ideální pro bobování i sjezd na lyžích. Sportovní aktivity byly doplňovány nejrůznějšími hrami  na sněhu i v chalupě a časově převážily školní výuku. Ale děti získaly jiné životně důležité informace z besedy se členem horské služby. Dozvěděly se zásady správného chovaní v horském terénu . Heslo : „ Raději živý srab, než mrtvý hrdina “ si zapamatovali i prvňáčci. Odměnou bylo vystoupení pravého kouzelníka, které naučil děti jedno kouzlo. Ostatní kouzla ale zůstala tajemstvím. Ztížené sněhové podmínky při odjezdu domů  byly poslední překážkou  k návratu do náručí rodičů. Všechny děti  i rodiče se dočkali v pátek před polednem. Další fotky si můžete prohlédnout v sekci fotogalerie.