Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Zimní škola v přírodě (Plachá)

V pondělí 4.2.2013 odjížděla třída 2.B do Kořenova na zimní pobyt v přírodě, který byl založen na aktivním pohybu ve zdravém prostředí s novými možnostmi dalšího vzdělávání. Na děti dohlížela nejen paní vychovatelka Míša, paní učitelka Míla, ale i Muhu strážce Jizerských hor. Žáci měli v denním režimu výcvik ve sjezdovém lyžování, hry na sněhu a bobování. Kromě toho se musel každý poprat se svým úkolem, najít ponožky, nestýskat si, zabalit si kufr, být samostatný nebo jen si nezapomenout vyčistit zoubky. Vše jsme zvládli se ctí a vrátili se domů v pořádku a zdraví. Děkuji za to všem.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.