Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Zimní škola v přírodě (Plachá)

V pondělí 4.2.2013 odjížděla třída 2.B do Kořenova na zimní pobyt v přírodě, který byl založen na aktivním pohybu ve zdravém prostředí s novými možnostmi dalšího vzdělávání. Na děti dohlížela nejen paní vychovatelka Míša, paní učitelka Míla, ale i Muhu strážce Jizerských hor. Žáci měli v denním režimu výcvik ve sjezdovém lyžování, hry na sněhu a bobování. Kromě toho se musel každý poprat se svým úkolem, najít ponožky, nestýskat si, zabalit si kufr, být samostatný nebo jen si nezapomenout vyčistit zoubky. Vše jsme zvládli se ctí a vrátili se domů v pořádku a zdraví. Děkuji za to všem.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena