Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Zimní škola v přírodě (Plachá)

V pondělí 4.2.2013 odjížděla třída 2.B do Kořenova na zimní pobyt v přírodě, který byl založen na aktivním pohybu ve zdravém prostředí s novými možnostmi dalšího vzdělávání. Na děti dohlížela nejen paní vychovatelka Míša, paní učitelka Míla, ale i Muhu strážce Jizerských hor. Žáci měli v denním režimu výcvik ve sjezdovém lyžování, hry na sněhu a bobování. Kromě toho se musel každý poprat se svým úkolem, najít ponožky, nestýskat si, zabalit si kufr, být samostatný nebo jen si nezapomenout vyčistit zoubky. Vše jsme zvládli se ctí a vrátili se domů v pořádku a zdraví. Děkuji za to všem.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena