Zimní škola v přírodě (Plachá)

V pondělí 4.2.2013 odjížděla třída 2.B do Kořenova na zimní pobyt v přírodě, který byl založen na aktivním pohybu ve zdravém prostředí s novými možnostmi dalšího vzdělávání. Na děti dohlížela nejen paní vychovatelka Míša, paní učitelka Míla, ale i Muhu strážce Jizerských hor. Žáci měli v denním režimu výcvik ve sjezdovém lyžování, hry na sněhu a bobování. Kromě toho se musel každý poprat se svým úkolem, najít ponožky, nestýskat si, zabalit si kufr, být samostatný nebo jen si nezapomenout vyčistit zoubky. Vše jsme zvládli se ctí a vrátili se domů v pořádku a zdraví. Děkuji za to všem.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.