Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Zimní škola v přírodě (Plachá)

V pondělí 4.2.2013 odjížděla třída 2.B do Kořenova na zimní pobyt v přírodě, který byl založen na aktivním pohybu ve zdravém prostředí s novými možnostmi dalšího vzdělávání. Na děti dohlížela nejen paní vychovatelka Míša, paní učitelka Míla, ale i Muhu strážce Jizerských hor. Žáci měli v denním režimu výcvik ve sjezdovém lyžování, hry na sněhu a bobování. Kromě toho se musel každý poprat se svým úkolem, najít ponožky, nestýskat si, zabalit si kufr, být samostatný nebo jen si nezapomenout vyčistit zoubky. Vše jsme zvládli se ctí a vrátili se domů v pořádku a zdraví. Děkuji za to všem.