Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Zimní škola v přírodě 2010-3.A,4.AB

ZIMNÍ ŠVP – 3.A, 4.A, 4.B
Téměř se už stalo tradicí, že každý rok v lednu odjíždíme na zimní školu v přírodě do Kořenova na Pardubické chaty. Letos se na horský pobyt vydali třeťáci, všichni čtvrťáci a část páté třídy. Sněhové podmínky byly přímo ideální, takže kromě kufru s teplým oblečením jsme mohli přibalit boby i lyže.
Majitel chat, pan Polák, pro letošní sezonu nakoupil pro soukromý vlek rolbu, takže jsme si báječného lyžování na upravené sjezdovce mohli užívat každý den. Jednou dokonce i noc -  v polovině pobytu jsme si vyzkoušeli noční lyžování. Zdatní sjezdaři sjížděli místní svah bez jediného zaváhání. Ti, kteří stáli letos úplně poprvé na lyžích, zvládli pod dohledem paní učitelky Jarušky veškeré základy sjezdového lyžování a od poloviny pobytu dokázali sami vyjet na vleku (kde jim oporou byla paní učitelka Bára) a obloučky sjet sjezdovku s minimem pádů.
Bobisté a sáňkaři nepřišli vůbec zkrátka. Za odborného dohledu paní učitelky Míly a paní vychovatelky Míši pořádali závody o nejrychlejší jízdu.
Kromě zimních radovánek jsme pořádali i výlety. Velkým zážitkem pro všechny byla návštěva ledového baru v Příchovcích, kde mnozí z nás žasli nad krásou sněhové jeskyně a soch vytesaných do sněhu.
Předposlední den třeťáci využili výletu do Kořenova k Mumlavským vodopádům a dopřání si výborného horského poháru.
Týden utekl rychle a my se pomalu museli chystat domů. Na rozloučenou pro nás bylo připravené vystoupení kouzelníka a diskotéka. Doufáme, že tradice zůstane tradicí a za roku opět do Kořenova budeme moct zavítat.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.