Zimní škola v přírodě 2010 - Příchovice

ZIMNÍ ŠKOLA V PŘÍRODĚ V PŘÍCHOVICÍCH
Dopis pro pana ředitele:
Dobrý den, pane řediteli,
na škole v přírodě to bylo pěkné. Já jsem se naučil lyžovat a jak mě to bavilo, tak jsem ani neboboval. Poslední den k večeři jsme měli jenom tři makové šišky. Petr Lufinka říkal,že se přejedl, ale já měl hlad. Jinak jsem byl na pokoji s Lukášem a Milanem. A příště pane řediteli, bych chtěl taky jet.
Pavel 4.B

Zimní škola v přírodě se mi moc líbila a určitě bych tam chtěla jet ještě jednou. Hlavně se mi líbilo lyžování, i když se rozbil vlek a noční lyžování se nevyvedlo. Měli jsme diskotéku a byla moc hezká. Doufám,že na takovou krásnou školu v přírodě pojedeme znova
.Gábina  Trojanová 4.B

Bavilo mě na lyžích jezdit v lese a vymýšlet nové cesty. Chtěla bych tam jet znovu. Už se těším na další školu v přírodě.
Bára

Zimní škola v přírodě se mi moc líbila. Byli jsme v ledovém baru. Na bobech a na diskotéce. Měli jsme moc pěknou chatu s pokoji, dobré snídaně, obědy, večeře a svačiny. Spalo s mi dobře.
Eliška S. 4.B

Nejvíce se mi líbilo, jak jsme jezdili s Pavlem ze svahu. Lukáš moc na lyžích neuměl, ale za jeden den se to naučil. Ale poslední den mě naštvalo, že nám dali k večeři jen tři šišky s mákem. To jsem se najedl !!!
Milan z 4.B

Mně se ze všeho nejvíc líbilo všechno. Lukáš 4.B

Na škole v přírodě to bylo dobré a hezké. Byl tam dobrý svah,hodně jsme lyžovali a vařili nám taky dobře.
Matěj z 4.B

Na zimní škole v přírodě mě bavilo bobování a pozorování hvězd. Vařili tam dobrá jídla. Také jsme byli v ledovém baru.
Petr  z 4.B

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.