Zimní pobyt v přírodě (Plachá)

Žáci 4.B odjeli na týdenní pobyt do zimního Kořenova, aby si užili zimních radovánek na sněhu a ozdravili svůj organizmus.
Pod vedením lyžařského instruktora Honzy se zdokonalovali na sjezdovce ve sjezdovém  lyžovaní a pod dohledem paní vychovatelky Míši sáňkovali, bobovali, stavěli iglú a sněhuláky, bydleli ve sněhových koulí a vedli sněhové války.Vyšlápli si na rozhlednu Štěpánku a Maják. Paní učitelka Míla měla na starosti učení a užívala si radosti z dětí, které se chovaly tak slušně a ukázněně, že pobyt na horách byl příjemný a bezproblémový.