Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Zimní olympiáda 3.B (Plachá)

Zimní olympiáda v Soči inspirovala žáky 3.B k účasti zimních her v Příchovicích od 3.-7. 2. 2014. Zázemí pro hry tvořila sjezdovka v Rejdicích a zasněžené stráně Kořenova. Jízdu na bobech, běžkách či sjezdovkách reprezentovali zástupci jednotlivých států. Pod plamenem olympijského ohně složili sportovci slib i přebírali diplomy a ocenění. Dokonalý servis zajišťoval celý tým odborníků přes stravu, instruktáž, výchovu i vzdělání. Vzorné chování dětí neumožnilo jedinou diskvalifikaci a vysloužilo si pochvalu a ocenění.