Zimní olympiáda 3.B (Plachá)

Zimní olympiáda v Soči inspirovala žáky 3.B k účasti zimních her v Příchovicích od 3.-7. 2. 2014. Zázemí pro hry tvořila sjezdovka v Rejdicích a zasněžené stráně Kořenova. Jízdu na bobech, běžkách či sjezdovkách reprezentovali zástupci jednotlivých států. Pod plamenem olympijského ohně složili sportovci slib i přebírali diplomy a ocenění. Dokonalý servis zajišťoval celý tým odborníků přes stravu, instruktáž, výchovu i vzdělání. Vzorné chování dětí neumožnilo jedinou diskvalifikaci a vysloužilo si pochvalu a ocenění.