Žijeme Londýnem (Marková)

Před obchodním domem Plaza nyní probíhá krátkodobá výstava věnovaná Olympijským hrám. Jak již název napovídá, kampaň je pořádána v návaznosti na připravované OH v Londýně roku 2012. Žáci 9.A si zde v úterý 25.10.2011 mohli při zhlédnutí velkoformátových fotografií i multimediálních ukázek připomenout největší české olympijské úspěchy. Vystaveny byly i medaile, pamětní knížky a další olympijské suvenýry. Zájemci také mohli přímo na místě na facebookovou stránku kampaně napsat vzkaz pro naše olympijské sportovní vyslance a popřát jim štěstí. A v neposlední řadě si každý zkusil vyplnit olympijský kvíz a zařadit se tak do slosování o zájezd na OH do Londýna.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.