Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Žijeme Londýnem (Marková)

Před obchodním domem Plaza nyní probíhá krátkodobá výstava věnovaná Olympijským hrám. Jak již název napovídá, kampaň je pořádána v návaznosti na připravované OH v Londýně roku 2012. Žáci 9.A si zde v úterý 25.10.2011 mohli při zhlédnutí velkoformátových fotografií i multimediálních ukázek připomenout největší české olympijské úspěchy. Vystaveny byly i medaile, pamětní knížky a další olympijské suvenýry. Zájemci také mohli přímo na místě na facebookovou stránku kampaně napsat vzkaz pro naše olympijské sportovní vyslance a popřát jim štěstí. A v neposlední řadě si každý zkusil vyplnit olympijský kvíz a zařadit se tak do slosování o zájezd na OH do Londýna.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.