Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Žijeme Londýnem (Marková)

Před obchodním domem Plaza nyní probíhá krátkodobá výstava věnovaná Olympijským hrám. Jak již název napovídá, kampaň je pořádána v návaznosti na připravované OH v Londýně roku 2012. Žáci 9.A si zde v úterý 25.10.2011 mohli při zhlédnutí velkoformátových fotografií i multimediálních ukázek připomenout největší české olympijské úspěchy. Vystaveny byly i medaile, pamětní knížky a další olympijské suvenýry. Zájemci také mohli přímo na místě na facebookovou stránku kampaně napsat vzkaz pro naše olympijské sportovní vyslance a popřát jim štěstí. A v neposlední řadě si každý zkusil vyplnit olympijský kvíz a zařadit se tak do slosování o zájezd na OH do Londýna.