Zebra se za tebe neohlédne (Plachá)

30. 5. 2012 se žáci prvních tříd zúčastnili  projektu Policie ČR zaměřeného na prevenci pro školská zařízení ve spolupráci s dopravním inspektorátem „ Zebra se za tebe nerozhlédne. “ Cílem přednášky bylo naučit děti zásadám bezpečného pohybu  v silničním provozu, varovat je před nebezpečím a chybami, které mohou být příčinou úrazů. Cíle a úkoly dopravní výchovy jednotlivých ročníků jsou vřazeny ve Školním vzdělávacím plánu naší školy. Žáci 1.B se také zúčastnili 9.ročníku výtvarné soutěže s dopravní tematikou „ O pohár hejtmana Libereckého kraje .“