Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Zdravý životní styl (Vančišinová)

Dne 19.9.11 se žáci 1.A a 1.B zúčastnili v Centru Generace naučné stezky s úkoly, motivujícími děti ke zdravému životnímu stylu. Na jednotlivých stanovištích, nazvaných podle základních „stavebních kamenů“našeho zdraví - Výživa, Pohyb, Voda, Vzduch, Slunce, Střídmost, Odpočinek a Důvěra, plnily děti různé  úkoly, které je nejen pobavily, ale i poučily.  Na závěr všichni žáci dostali osvědčení. Doufejme, že se budou tím, co se na výstavě zdraví dozvěděli, opravdu řídit.   

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.