Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Zdravý životní styl (Vančišinová)

Dne 19.9.11 se žáci 1.A a 1.B zúčastnili v Centru Generace naučné stezky s úkoly, motivujícími děti ke zdravému životnímu stylu. Na jednotlivých stanovištích, nazvaných podle základních „stavebních kamenů“našeho zdraví - Výživa, Pohyb, Voda, Vzduch, Slunce, Střídmost, Odpočinek a Důvěra, plnily děti různé  úkoly, které je nejen pobavily, ale i poučily.  Na závěr všichni žáci dostali osvědčení. Doufejme, že se budou tím, co se na výstavě zdraví dozvěděli, opravdu řídit.