Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Zdravý životní styl (Vančišinová)

Dne 19.9.11 se žáci 1.A a 1.B zúčastnili v Centru Generace naučné stezky s úkoly, motivujícími děti ke zdravému životnímu stylu. Na jednotlivých stanovištích, nazvaných podle základních „stavebních kamenů“našeho zdraví - Výživa, Pohyb, Voda, Vzduch, Slunce, Střídmost, Odpočinek a Důvěra, plnily děti různé  úkoly, které je nejen pobavily, ale i poučily.  Na závěr všichni žáci dostali osvědčení. Doufejme, že se budou tím, co se na výstavě zdraví dozvěděli, opravdu řídit.   

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena