Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Zdravotnická záchranná služba (Plachá)

21.11.2012 Žáci 2.B a 3.A se zapojili do projektu Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje s názvem " Zachraňte Pepíčka ."
Děti získaly informace o zásadách poskytování první pomoci při úrazech, které by se mohly stát doma, venku,ve škole, při sportu, v autě a třeba i v kosmické lodi.Tyto znalosti navazují na učivo zaměřené na posílení přípravy žactva na zvládání situací ohrožující zdraví " Ochrana člověka za mimořádných událostí ",které je povinně vyučováno v každém ročníku.