Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Závody vyCOOLse (Marková)

ZÁVODY "vyCOOLse!"
Ve středu 26. května se naši sedmáci a osmáci zúčasnili štafetového triatlonového závodu "vyCOOL se!". V jízdě na kolečkových bruslích, na kole a v běhu soutěžilo za Barvířskou celkem pět chlapeckých a dvě dívčí družstva. Konkurence byla veliká, ale přesto se podařilo borcům ze 7.A vybojovat první místo v kategorii chlapců 6. a 7. tříd a to hlavně zásluhou Pítrmena, který byl na kole suverénně nejlepší. Trojice Petr Patrman, Luděk Černohorský a Janek Janků získala kromě diplomu i krásné ceny v podobě sportovního vybavení. Během dopoledního programu si také zájemci mohli vyzkoušet zajímavé doprovodné aktivity - skákací boty, bungee running, trampolínu, lukostřelbu, hru kriketu nebo chůzi na chůdách. Všichni se tedy dobře bavili i když zrovna nefandili závodícím spolužákům. Vítězům ještě jednou blahopřejeme!

Více fotek ve fotogalerii:

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena