Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Závody vyCOOLse (Marková)

ZÁVODY "vyCOOLse!"
Ve středu 26. května se naši sedmáci a osmáci zúčasnili štafetového triatlonového závodu "vyCOOL se!". V jízdě na kolečkových bruslích, na kole a v běhu soutěžilo za Barvířskou celkem pět chlapeckých a dvě dívčí družstva. Konkurence byla veliká, ale přesto se podařilo borcům ze 7.A vybojovat první místo v kategorii chlapců 6. a 7. tříd a to hlavně zásluhou Pítrmena, který byl na kole suverénně nejlepší. Trojice Petr Patrman, Luděk Černohorský a Janek Janků získala kromě diplomu i krásné ceny v podobě sportovního vybavení. Během dopoledního programu si také zájemci mohli vyzkoušet zajímavé doprovodné aktivity - skákací boty, bungee running, trampolínu, lukostřelbu, hru kriketu nebo chůzi na chůdách. Všichni se tedy dobře bavili i když zrovna nefandili závodícím spolužákům. Vítězům ještě jednou blahopřejeme!

Více fotek ve fotogalerii: