Důležitá sdělení

Závody vyCOOLse (Marková)

ZÁVODY "vyCOOLse!"
Ve středu 26. května se naši sedmáci a osmáci zúčasnili štafetového triatlonového závodu "vyCOOL se!". V jízdě na kolečkových bruslích, na kole a v běhu soutěžilo za Barvířskou celkem pět chlapeckých a dvě dívčí družstva. Konkurence byla veliká, ale přesto se podařilo borcům ze 7.A vybojovat první místo v kategorii chlapců 6. a 7. tříd a to hlavně zásluhou Pítrmena, který byl na kole suverénně nejlepší. Trojice Petr Patrman, Luděk Černohorský a Janek Janků získala kromě diplomu i krásné ceny v podobě sportovního vybavení. Během dopoledního programu si také zájemci mohli vyzkoušet zajímavé doprovodné aktivity - skákací boty, bungee running, trampolínu, lukostřelbu, hru kriketu nebo chůzi na chůdách. Všichni se tedy dobře bavili i když zrovna nefandili závodícím spolužákům. Vítězům ještě jednou blahopřejeme!

Více fotek ve fotogalerii:

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.