Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Závody horských kol 25.9.2009

ZÁVODY HORSKÝCH KOL
V pátek 25.9.2009 se konaly závody na horských kolech v Ostašově. Trasa byla dlouhá cca 4 800m. Byly tam dost velké a prudké kopce a nebezpečné sjezdy, na trase ležely velké kusy kamení a štěrk. Závod komplikovaly kořeny stromů a  vymleté díry od vody, ale dalo se to projet. Závody se neobešly bez závad na kolech, u nás to byly dvě závady, ale daly se vyřešit hned na místě. Po ukončení závodu se vyhlašovala místa.
Ze 7.A dojel: Petr Patrman na krásném 2. místě
Pavel Resl
hned za Petrem na 3. místě
Z 8.A dojel: David Šimon na 10. místě
Vojtěch Ulrich na 11. místě
Jakub Hnyk na 15. místě
Lukáš Kaiser na 19. místě

Nakonec jsme dojeli ke škole, kde jsme měli rozchod.
Jakub Hnyk

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena