Závody horských kol 25.9.2009

ZÁVODY HORSKÝCH KOL
V pátek 25.9.2009 se konaly závody na horských kolech v Ostašově. Trasa byla dlouhá cca 4 800m. Byly tam dost velké a prudké kopce a nebezpečné sjezdy, na trase ležely velké kusy kamení a štěrk. Závod komplikovaly kořeny stromů a  vymleté díry od vody, ale dalo se to projet. Závody se neobešly bez závad na kolech, u nás to byly dvě závady, ale daly se vyřešit hned na místě. Po ukončení závodu se vyhlašovala místa.
Ze 7.A dojel: Petr Patrman na krásném 2. místě
Pavel Resl
hned za Petrem na 3. místě
Z 8.A dojel: David Šimon na 10. místě
Vojtěch Ulrich na 11. místě
Jakub Hnyk na 15. místě
Lukáš Kaiser na 19. místě

Nakonec jsme dojeli ke škole, kde jsme měli rozchod.
Jakub Hnyk

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.