Důležitá sdělení

Závody horských kol 25.9.2009

ZÁVODY HORSKÝCH KOL
V pátek 25.9.2009 se konaly závody na horských kolech v Ostašově. Trasa byla dlouhá cca 4 800m. Byly tam dost velké a prudké kopce a nebezpečné sjezdy, na trase ležely velké kusy kamení a štěrk. Závod komplikovaly kořeny stromů a  vymleté díry od vody, ale dalo se to projet. Závody se neobešly bez závad na kolech, u nás to byly dvě závady, ale daly se vyřešit hned na místě. Po ukončení závodu se vyhlašovala místa.
Ze 7.A dojel: Petr Patrman na krásném 2. místě
Pavel Resl
hned za Petrem na 3. místě
Z 8.A dojel: David Šimon na 10. místě
Vojtěch Ulrich na 11. místě
Jakub Hnyk na 15. místě
Lukáš Kaiser na 19. místě

Nakonec jsme dojeli ke škole, kde jsme měli rozchod.
Jakub Hnyk

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.