Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Závěr našeho projektu Erasmus+ (Marková)

Naše škola má v tomto školním roce 3 aktivní projekty Erasmus+. Nejstarší z nich, Building a better future, byl kvůli pandemii prodloužen o rok až do srpna 2021, i přesto však kvůli dlouhodobě nepříznivé situaci nebylo a nebude možné uskutečnit poslední setkání žáků a učitelů ve Varšavě. Navíc nebylo možné setkávat se ani ve škole, ale distanční výuka nám nezabránila vídat se alespoň virtuálně – online a společně pracovat na zbývajících aktivitách. Nejprve proběhla úvodní mezinárodní setkání, kde se navzájem představili žáci nově zapojení do projektu. Pak jsme se již věnovali tématu z oblasti ekologie a seznamovali jsme naše zahraniční partnery s ekologickými problémy regionu, na které jsme se společně snažili hledat řešení. Další aktivita spočívala ve výtvarném návrhu ekologické budovy a jejím popisu v angličtině. Vybrali jsme následně tři nejlepší práce a ty postoupily do mezinárodního kola soutěže, vítěze zatím neznáme. Nyní nás bude čekat již jen závěrečná evaluace projektu a nastane čas se rozloučit. Věříme, že neuspokojivá epidemická situace již je ve svém závěru a nás budou v příštích dvou letech čekat nová dobrodružství s našimi dalšími projekty. Více si o nich můžete přečíst na webu školy v sekci Projekty – Erasmus+.
 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.