Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Zaplať Pánbu, že se čte! (Novotná)

Archivy celoročně otevřeného Muzea rekordů a kuriozit Pelhřimov evidují i mnohé rekordy s veřejně prospěšnou a vzdělávací tématikou. Mezi ně rozhodně patří i obdivuhodný počin Městské knihovny Prachatice, která iniciovala pokus Nejvíce čtoucích a poslouchajících lidí. V rámci akce Na kolech po knihovnách regionu - ECCE LIBRI se do něj zapojilo 15 876 lidí ve 152 institucích ! S chutí si četli a poslouchali texty z knížky O víle Majolence a profesorovi z Prachatic spisovatele Hynka Klimka a ilustrátorky Zdeňky Študlarové. Gratulujeme všem organizátorům i účastníkům a přejeme jim mnoho hezkých chvil s knihami (jejich výkon bude samozřejmě zapsán do České knihy rekordů ). A kdybyste si, znaveni čtením, chtěli protáhnout kostru a podniknout kratší či delší výlet, pak vězte, že v pelhřimovském  Muzeu rekordů a kuriozit  máme otevřeno každý den po celý rok. Bližší informace vám rád sdělí pan Miloš Vosyka (tel.777601304) nebo paní Radka Kotková (tel. 775966303). Těšíme se na vaši návštěvu.
Pokud byste se na váš rekord chtěli podívat na facebooku, najdete ho zde :https://www.facebook.com/pages/Muzeum-rekord%C5%AF-a-kuriozit-Pelh%C5%99imov/111121495593429?ref=hl ...
Agentura Dobrý den Pelhřimov

Tato zpráva přišla v závěru měsíce října, kdy byly všechny počty náležitě zaznamenány a zpracovány. Žáci z prvního stupně a nejmladší děti ze školky, naší školy, se rovněž do této akce zapojili. Ve středu 24. září od 8.00 do 8.10 hod. poslouchalo 207 dětí včetně dospělých, kteří  předčítali.
Velmi rádi se opět do podobné akce zapojíme.