Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Zakončení školního roku v ŠD (Mysíková)

Středeční odpoledne 21.6.2022 patřilo na školní zahradě všem kouzelníkům. Po obědě jsme se všichni sešli ve svých kouzelnických kostýmech s krásnými klobouky na školní zahradě. Čekalo nás vyhodnocení celoročního snažení. Všichni kouzelníci obdrželi certifikát o studiu a jako sladkou odměnu výborný nanuk. Chvíli se i tančilo a zpívalo. Od 16:00 se ke kouzelníkům přidali i rodiče a společně si popovídali u ohníčku a opekli donesené dobroty Odpoledne bylo vydařené i díky pěknému počasí. Děkujeme všem rodičům za skvělou spolupráci a přejeme všem krásné léto.

Těšíme se na naše společné akce zase příští školní rok.