Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Zakončení školního roku (Loumová)

Žáci sportovních tříd 2. stupně naší školy zakončili poslední den školního roku velmi netradičně. Vysvědčení v jednotlivých sportovních třídách jim totiž předali hráči partnerského FC Slovan Liberec: Jiří Liška, Lukáš Vácha, Vojtěch Hadaščók, Zbyněk Musiol. Pro žáky  to bylo milé překvapení, vždyť vysvědčení z rukou vítězů ligy nedostává každý. Hráči byli k dětem velmi vstřícní, odpovídali na řadu dotazů , vyprávěli své zážitky z cesty za titulem, zavzpomínali i na svá  školní léta.  Na závěr přišla na řadu v každé třídě  i společná fotografie s hráčem předávajícím vysvědčení. Toto atypické předávání vysvědčení je určitě vhodnou motivací pro všechny žáky sportovce, že v životě není důležitý jen jejich koníček – sport, ale i příprava na život v lavicích školy.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.