Zakončení školního roku (Loumová)

Žáci sportovních tříd 2. stupně naší školy zakončili poslední den školního roku velmi netradičně. Vysvědčení v jednotlivých sportovních třídách jim totiž předali hráči partnerského FC Slovan Liberec: Jiří Liška, Lukáš Vácha, Vojtěch Hadaščók, Zbyněk Musiol. Pro žáky  to bylo milé překvapení, vždyť vysvědčení z rukou vítězů ligy nedostává každý. Hráči byli k dětem velmi vstřícní, odpovídali na řadu dotazů , vyprávěli své zážitky z cesty za titulem, zavzpomínali i na svá  školní léta.  Na závěr přišla na řadu v každé třídě  i společná fotografie s hráčem předávajícím vysvědčení. Toto atypické předávání vysvědčení je určitě vhodnou motivací pro všechny žáky sportovce, že v životě není důležitý jen jejich koníček – sport, ale i příprava na život v lavicích školy.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.