Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Zakončení školního roku (Loumová)

Žáci sportovních tříd 2. stupně naší školy zakončili poslední den školního roku velmi netradičně. Vysvědčení v jednotlivých sportovních třídách jim totiž předali hráči partnerského FC Slovan Liberec: Jiří Liška, Lukáš Vácha, Vojtěch Hadaščók, Zbyněk Musiol. Pro žáky  to bylo milé překvapení, vždyť vysvědčení z rukou vítězů ligy nedostává každý. Hráči byli k dětem velmi vstřícní, odpovídali na řadu dotazů , vyprávěli své zážitky z cesty za titulem, zavzpomínali i na svá  školní léta.  Na závěr přišla na řadu v každé třídě  i společná fotografie s hráčem předávajícím vysvědčení. Toto atypické předávání vysvědčení je určitě vhodnou motivací pro všechny žáky sportovce, že v životě není důležitý jen jejich koníček – sport, ale i příprava na život v lavicích školy.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena