Základní kolo-basketbal mladší žáci (Václav)

Ve čtvrtek 8.3.2012 byla naše tělocvična vyhrazena pro basketbalový turnaj mladších žáků. V konkurenci pěti základních škol jsme obsadili 4. místo. Vítěznému ČESKÉMU DUBU přejeme hodně štěstí v dalších kolech.

SESTAVA: DANĚK, ŠŮMA, MEČÍŘ, KUBLA, MORCHENKO, ARIKAN, PLECHATÝ

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.