Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Základní kolo ve vybíjené 16.5.2008

ZÁKLADNÍ KOLO VE VYBÍJENÉ
V pátek 16. května 2008 naše šesťáky a sedmáky čekalo základní kolo ve vybíjené na ZŠ Lesní. Po úvodním zaváhání  a prohraném prvním zápase se ZŠ Oblačnou jsme se však vzmužili a následující souboj s ZŠ Křesťanskou vyhráli. V rozhodujícím souboji o druhé postupové místo s domácí ZŠ Lesní jsme nevydrželi a po napínavém zápase na nás zbyla „pouze“ třetí, a tudíž nepostupová příčka.
Náš tým: Lukáš Čeřovský, Ondra Kolář, Jakub Jícha, Olda Skoloda, David Šimon, Lukáš Kaiser, Tomáš Horňák, Tomáš Bulíř, Michal Kvítek, Patrik Piršel a Ondra Bláha.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.