Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Základní kolo ve vybíjené 16.5.2008

ZÁKLADNÍ KOLO VE VYBÍJENÉ
V pátek 16. května 2008 naše šesťáky a sedmáky čekalo základní kolo ve vybíjené na ZŠ Lesní. Po úvodním zaváhání  a prohraném prvním zápase se ZŠ Oblačnou jsme se však vzmužili a následující souboj s ZŠ Křesťanskou vyhráli. V rozhodujícím souboji o druhé postupové místo s domácí ZŠ Lesní jsme nevydrželi a po napínavém zápase na nás zbyla „pouze“ třetí, a tudíž nepostupová příčka.
Náš tým: Lukáš Čeřovský, Ondra Kolář, Jakub Jícha, Olda Skoloda, David Šimon, Lukáš Kaiser, Tomáš Horňák, Tomáš Bulíř, Michal Kvítek, Patrik Piršel a Ondra Bláha.