Základní kolo ve vybíjené 16.5.2008

ZÁKLADNÍ KOLO VE VYBÍJENÉ
V pátek 16. května 2008 naše šesťáky a sedmáky čekalo základní kolo ve vybíjené na ZŠ Lesní. Po úvodním zaváhání  a prohraném prvním zápase se ZŠ Oblačnou jsme se však vzmužili a následující souboj s ZŠ Křesťanskou vyhráli. V rozhodujícím souboji o druhé postupové místo s domácí ZŠ Lesní jsme nevydrželi a po napínavém zápase na nás zbyla „pouze“ třetí, a tudíž nepostupová příčka.
Náš tým: Lukáš Čeřovský, Ondra Kolář, Jakub Jícha, Olda Skoloda, David Šimon, Lukáš Kaiser, Tomáš Horňák, Tomáš Bulíř, Michal Kvítek, Patrik Piršel a Ondra Bláha.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.