Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Základní kolo ve vybíjené 16.5.2008

ZÁKLADNÍ KOLO VE VYBÍJENÉ
V pátek 16. května 2008 naše šesťáky a sedmáky čekalo základní kolo ve vybíjené na ZŠ Lesní. Po úvodním zaváhání  a prohraném prvním zápase se ZŠ Oblačnou jsme se však vzmužili a následující souboj s ZŠ Křesťanskou vyhráli. V rozhodujícím souboji o druhé postupové místo s domácí ZŠ Lesní jsme nevydrželi a po napínavém zápase na nás zbyla „pouze“ třetí, a tudíž nepostupová příčka.
Náš tým: Lukáš Čeřovský, Ondra Kolář, Jakub Jícha, Olda Skoloda, David Šimon, Lukáš Kaiser, Tomáš Horňák, Tomáš Bulíř, Michal Kvítek, Patrik Piršel a Ondra Bláha.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.