Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Základní kolo v košíkové (Kuželka)

V pondělí 17.3.2014 se měl odehrát turnaj v košíkové 6.–7. ročníku. Z původních čtyř účastníků se dva omluvili a tak se dostavilo družstvo z naší školy a ZŠ Sokolovská. Odehrálo se pouze jedno utkání, ve kterém naši žáci statečně bojovali s výškovou převahou soupeře. Hráli jsme důrazně, měli více střeleckých pokusů, ale soupeř si stále udržoval náskok. Nakonec jsme prohráli 22 : 12. Naše sestava: Sonntagová, Bína, Brože, Chmátal, Kaiser, Kavan M., Lochman, Mikeš, Peřina.
Děkujeme.