Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Základní kolo Mc Donald´s cupu

ZÁKLADNÍ KOLO FOTBALOVÉHO TURNAJE MC DONALD´S CUP
Ve středu 2.5.2007 se na našem fotbalovém hřišti odehrálo základní kolo postupové soutěže žáků 4. - 5. tříd v minifotbale. Do naší skupiny byla nalosována ještě trojice základních škol – a to ZŠ U SOUDU, ZŠ 5. KVĚTEN, a ZŠ LESNÍ. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti borcům z 5.KVĚTNA - odhodlání našich fotbalistů bylo velké, to se projevilo i v dobrém vstupu do utkání, kdy jsme vedli velmi rychle o několik branek. Brankový rozdíl neustále narůstal a skore se zastavilo na stavu 10:0 pro naše borce!!! Gólové žně předvedl především útočník ŽELEZNÝ alias „ŽELEZO“ a k němu se střelecky připojili ČERNOHORSKÝ (ČERŇAS), HORŇAS, BARAC (BARY) a ŠÁMYS (ŠÁMAL).
Druhý mač jsme odehráli s kluky ze ZŠ U SOUDU – průběh zápasu byl obdobný a konečný stav 6:0 pro nás také hovoří za vše.
Rozhodujícím utkáním bylo to poslední se ZŠ LESNÍ – oba týmy dvakrát vyhrály – takže vítěz tohoto klání si vybojoval postup do dalšího kola . Nám stačila i remíza, protože jsme nastříleli více branek než soupeř, ale takhle jsme rozhodně nepřemýšleli – jediným naším cílem bylo vítězství. Tomu velmi přispěl především HORŇAS, který úplně zneutralizoval nejsilnějšího hráče soupeře (nutno podotknout – velmi kvalitního) a BARY, který si svým atakem soupeřových obránců vytvořil mnoho šancí na úspěšné skórování. Zápas jsme zvládli a postoupili dále...
Nutno poděkovat ještě žákům 9.B za pomoc při organizaci a rozhodování.