Základní kolo futsalu starších žáků (Václav)

Úvodního turnaje, který jsme v úterý 13.11.2012 pořádali, se zúčastnily 4 týmy – ZŠ LUŽICKÁ, ZŠ STRÁŽ NAD NISOU, ZŠ PASÍŘSKÁ JABLONEC NAD NISOU a ZŠ BARVÍŘSKÁ. Po dvou vítězstvích jsme museli o postup dost bojovat se Stráží, kterou jsme nakonec porazili 3:2. Postoupili jsme tedy do dalšího kola a věříme, že  naše výkony budou mít vzrůstající tendenci.
SESTAVA: RICHTER, BENC, PAŽOUT, VRABEC, ADAM, KHUN, PÁNEK, KREJČÍŘ, LEITNER, MIZERA

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.