Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Základní kolo futsalu starších žáků (Václav)

Úvodního turnaje, který jsme v úterý 13.11.2012 pořádali, se zúčastnily 4 týmy – ZŠ LUŽICKÁ, ZŠ STRÁŽ NAD NISOU, ZŠ PASÍŘSKÁ JABLONEC NAD NISOU a ZŠ BARVÍŘSKÁ. Po dvou vítězstvích jsme museli o postup dost bojovat se Stráží, kterou jsme nakonec porazili 3:2. Postoupili jsme tedy do dalšího kola a věříme, že  naše výkony budou mít vzrůstající tendenci.
SESTAVA: RICHTER, BENC, PAŽOUT, VRABEC, ADAM, KHUN, PÁNEK, KREJČÍŘ, LEITNER, MIZERA