Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Základní kolo futsalové ligy (Václav)

Základním kolem futsalové ligy jsme prošli bez ztráty kytičky a se skórem 21:0 jsme bezpečně postoupili do dalšího turnaje. Na tomto výsledku se podíleli MORAVEC, KOS, KOTEK, ŠÁMAL, ŠUSTR, ŽELEZNÝ, BENC, KRÁL, ZEZULKA, LEITNER, ADAM A LINEK – DĚKUJEME !!!

Výsledky:
D23-ZŠ Český Dub: D15-ZŠ Pasířská Jablonec 2:3 (1:1)
D21-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec : D23-ZŠ Český Dub 7:0 (2:0)
D21-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec : D15-ZŠ Pasířská Jablonec 14:0 (8:0)

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena