Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Základní kolo futsalové ligy (Václav)

Základním kolem futsalové ligy jsme prošli bez ztráty kytičky a se skórem 21:0 jsme bezpečně postoupili do dalšího turnaje. Na tomto výsledku se podíleli MORAVEC, KOS, KOTEK, ŠÁMAL, ŠUSTR, ŽELEZNÝ, BENC, KRÁL, ZEZULKA, LEITNER, ADAM A LINEK – DĚKUJEME !!!

Výsledky:
D23-ZŠ Český Dub: D15-ZŠ Pasířská Jablonec 2:3 (1:1)
D21-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec : D23-ZŠ Český Dub 7:0 (2:0)
D21-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec : D15-ZŠ Pasířská Jablonec 14:0 (8:0)