Základní kolo fotbalového McDonald's Cupu 1.-3.tř. (Václav)

Základní kolo fotbalového McDonald's Cupu
1.-3. třída
I naši nejmladší sportovci vstoupili do základního kola tohoto fotbalového turnaje. A nutno hned na začátku podotknout, že úspěšně.
V utkání se ZŠ U Školy (hokejová speciálka) jsme byli opticky lepším týmem, který se dokázal i gólově prosadit a to zejména díky dvojici JANZA – BOBEK, která zajistila všechny naše gólové úspěchy.
Po dlouhé době jsme dokázali postoupit do dalšího kola i v této věkové kategorii a za to našim borcům děkujeme!!!
SESTAVA: HRENČÍN, BOBEK, JANZA, HAMADA, ŽIŽKA, PRŮŠA, JIRÁNEK, KOVAŘÍK