Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Základní kolo fotbalového MC DONALDS CUPU (Václav)

V úvodním kole jsme narazili na ZŠ JABLOŇOVU (ostatní školy z naší skupiny nedorazily).
Nutno říct, že soupeř to byl více než vyrovnaný a celý zápas jsme tahali za kratší konec. V závěrečných minutách jsme přece jen převzali otěže zápasu a po nevídané kanonádě ostrostřelce Špinky zápas otočili. Naši borci zaslouží pochvalu za reprezentaci a týmovou hru.
SESTAVA: STREJC, ŠPINKA, PLECHATÝ,ŠLÉGL, BROM, VITTIŠ, NĚMEC, KULAŠIAK, MACOUNOVÁ, SAMEK