Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Základní kolo fotbalového MC DONALDS CUPU (Václav)

V úvodním kole jsme narazili na ZŠ JABLOŇOVU (ostatní školy z naší skupiny nedorazily).
Nutno říct, že soupeř to byl více než vyrovnaný a celý zápas jsme tahali za kratší konec. V závěrečných minutách jsme přece jen převzali otěže zápasu a po nevídané kanonádě ostrostřelce Špinky zápas otočili. Naši borci zaslouží pochvalu za reprezentaci a týmovou hru.
SESTAVA: STREJC, ŠPINKA, PLECHATÝ,ŠLÉGL, BROM, VITTIŠ, NĚMEC, KULAŠIAK, MACOUNOVÁ, SAMEK

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena