Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Základní kolo florbalu žákyň z 8. a 9. třídy (Kučerová)

V pondělí 23. 11. 2015 jsme zúčastnili turnaje, který se konal ve škole ZŠ Dobiášova. Po losovaní pořadí zápasů, na nás vyšla domácí škola a prohra 9:1. Pro potěchu však bylo zjištění, že ze všech zápasů, jsme byli jediné družstvo, které této škole dalo branku.
Postupná výhra 4:3 nad ZŠ Aloisina výšina a 4:0 nad ZŠ Vratislavice, nás dostala na překrásné druhé místo.
REPREZENTACE ŽÁKYŇ: D. Pacáková, V. Hubertová, L. Kašparová, J. Raimundová, N. Krausová, V. Trojanová.