Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Základní kolo florbalu starších žáků (Václav)

Jako pořadatelé jedné ze skupin jsme zorganizovali florbalový turnaj ve středu 21.10.2015 v naší hale. Po omluvě jedné ze škol jsme se střetli ve čtyřčlenné skupině postupně se ZŠ Oblačná, ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou a ZŠ Lesní. První jmenovanou školu jsme porazili 7:3, s druhou nešťastně prohráli 2:1 a se třetí opět vyhráli 6:2. Podtrženo a sečteno: stali jsme se vítězem a postupujeme do dalšího kola – OKRESNÍHO FINÁLE.
SESTAVA: LOCHMAN, MICHAL, KAVAN Š., KAVAN M., MIKEŠ, BÍNA, FLACHS, CHMÁTAL, JANOUŠ, KAISER