Základní kolo florbalu starších žáků (Václav)

Jako pořadatelé jedné ze skupin jsme zorganizovali florbalový turnaj ve středu 21.10.2015 v naší hale. Po omluvě jedné ze škol jsme se střetli ve čtyřčlenné skupině postupně se ZŠ Oblačná, ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou a ZŠ Lesní. První jmenovanou školu jsme porazili 7:3, s druhou nešťastně prohráli 2:1 a se třetí opět vyhráli 6:2. Podtrženo a sečteno: stali jsme se vítězem a postupujeme do dalšího kola – OKRESNÍHO FINÁLE.
SESTAVA: LOCHMAN, MICHAL, KAVAN Š., KAVAN M., MIKEŠ, BÍNA, FLACHS, CHMÁTAL, JANOUŠ, KAISER