Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Základní kolo florbalu 9.11.2016 (Kučerová)

Ve středu 9.11.2016 se konalo základní kolo florbalové postupové soutěže žákyň osmých a devátých tříd. Turnaje se zúčastnilo 5 škol: ZŠ DOBIÁŠOVÁ, ZŠ JABLOŇOVÁ, ZŠ VRATISLAVICE, ZŠ ALOISINA VÝŠINA a naše škola. Všichni bojovali s velkým nadšením a nasazením, ale zaslouženého vítězství jsme se nedočkali. Zjistili jsme však, že není důležité zvítězit, ale bojovat.
Naše sestava:  V. ALEKSIJ, K. KRAUSOVÁ, K. LOULOVÁ, N. MACOUNOVÁ, D. TŘESOHLAVOVÁ, D. PACÁKOVÁ, L. STÁRKOVÁ, A. J. TOKÁROVÁ.