Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Základní kolo florbalového turnaje-st. žáci 13.11.09

ZÁKLADNÍ KOLO FLORBALOVÉHO TURNAJE – STARŠÍ ŽÁCI
V pátek 13.11.2009 jsme uspořádali v naší hale základní kolo florbalové soutěže starších žáků. Dostavili se pouze tři školy, proto byl turnaj rychleji odehrán. V prvním zápase jsme měli velké problémy se ZŠ TGM HRÁDEK NAD NISOU.
V poločase jsme prohrávali 1:0, ale druhou půlí jsme vše dohnali a zápas otočili – výsledkem bylo naše vítězství 6:2. Druhý zápas byl již v naší režii a to potvrdil i výsledek – 9:1. Postupujeme tedy do dalšího kola a jsme zvědaví, jak si povedeme tam.
Nejlepším naším střelcem byl TOMÁŠ BULÍŘ se 3 brankami.
SESTAVA: BLÁHA, NEGRU, ŠKODA, ČEŘOVSKÝ, BULÍŘ BARAC, SKOLODA, SONNTAG, KOLÁŘ, KAISER, DRAŠNER

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.