Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Základní kolo florbalového turnaje mladších žáků (Václav)

V úterý 16.11.2010 jsme vstoupili do florbalového kolotoče prvním turnajem. Naším cílem bylo postoupit do dalších kol, proto jsme  nechtěli nic nechat náhodě a zodpovědně přistoupit ke každému utkání. To se nám podařilo a my jsme po třech vítězstvích (nad ZŠ KOBYLY, ZŠ VRATISLAVICE a ZŠ HUSOVA) slavili postup. Střelecky se zadařilo zejména Bencikovi - autor 8 branek.
NAŠE SESTAVA: BEDNÁŘ, KRÁL, CULEK, LEITNER, BENC, VLAS, KRAUS, BARAC a ŠŮMA

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.