Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Základní kolo florbalového turnaje mladších žáků (Václav)

V úterý 16.11.2010 jsme vstoupili do florbalového kolotoče prvním turnajem. Naším cílem bylo postoupit do dalších kol, proto jsme  nechtěli nic nechat náhodě a zodpovědně přistoupit ke každému utkání. To se nám podařilo a my jsme po třech vítězstvích (nad ZŠ KOBYLY, ZŠ VRATISLAVICE a ZŠ HUSOVA) slavili postup. Střelecky se zadařilo zejména Bencikovi - autor 8 branek.
NAŠE SESTAVA: BEDNÁŘ, KRÁL, CULEK, LEITNER, BENC, VLAS, KRAUS, BARAC a ŠŮMA