Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Základní kolo florbalové soutěže 6.-7.tř. (Kuželka)

Ve středu 16.11. proběhlo na naší škole základní kolo ve florbalu pro 6.–7. ročníky. Protože se odhlásilo družstvo ZŠ Kobyly, uskutečnilo se pouze jedno utkání. Naše družstvo nastoupilo proti ZŠ Sokolovská. Utkání bylo velice vyrovnané, ale na konci se radovala ZŠ Sokolovská, která zvítězila 7:6. Za naše barvy vstřelili góly: Daněk 3, Šůma, Kubla a Arikan po 1. Sestava: Plechatý, Arikan, Prokopec, Daněk, Šůma, Stibor, Morchenko, Kubla, Kos, Abrt.