Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Základní kolo florbalové soutěže 6.-7.tř. (Kuželka)

Ve středu 16.11. proběhlo na naší škole základní kolo ve florbalu pro 6.–7. ročníky. Protože se odhlásilo družstvo ZŠ Kobyly, uskutečnilo se pouze jedno utkání. Naše družstvo nastoupilo proti ZŠ Sokolovská. Utkání bylo velice vyrovnané, ale na konci se radovala ZŠ Sokolovská, která zvítězila 7:6. Za naše barvy vstřelili góly: Daněk 3, Šůma, Kubla a Arikan po 1. Sestava: Plechatý, Arikan, Prokopec, Daněk, Šůma, Stibor, Morchenko, Kubla, Kos, Abrt.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.