Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Základní kolo florbalové soutěže 4.-5.tř.

ZÁKLADNÍ KOLO FLORBALOVÉ SOUTĚŽE 4.-5. TŘÍD
V pátek 21.1.2008 se na naší škole konal další florbalový turnaj – tentokrát se jednalo o ty nejmladší, tedy o 4.-5. třídu. Ve skupině jsme se museli utkat s těmito týmy: ZŠ VRCHLICKÉHO, ZŠ VESEC  a ZŠ OSTAŠOV. Všechny týmy jsme dokázali porazit a otevřeli si  postup do dalšího kola. První jmenovanou školu jsme porazili 5:2, Vesec 9:0 a Ostašov 5:0. Z výsledků je patrné, že jsme inkasovali pouze dvě branky – a to díky naší jistotě mezi tyčemi – Bendíkovi. Střelecky se dařilo hlavně triu  ŽELEZNÝ – ČERNOHORSKÝ –KOS, keří vsítili naprostou většinu našich branek. Sečteno a podtrženo – postupujeme do dalšího kola na ZŠ Lesní z prvního místa!!!

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena