Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Základní kolo florbalové soutěže 4.-5.tř.

ZÁKLADNÍ KOLO FLORBALOVÉ SOUTĚŽE 4.-5. TŘÍD
V pátek 21.1.2008 se na naší škole konal další florbalový turnaj – tentokrát se jednalo o ty nejmladší, tedy o 4.-5. třídu. Ve skupině jsme se museli utkat s těmito týmy: ZŠ VRCHLICKÉHO, ZŠ VESEC  a ZŠ OSTAŠOV. Všechny týmy jsme dokázali porazit a otevřeli si  postup do dalšího kola. První jmenovanou školu jsme porazili 5:2, Vesec 9:0 a Ostašov 5:0. Z výsledků je patrné, že jsme inkasovali pouze dvě branky – a to díky naší jistotě mezi tyčemi – Bendíkovi. Střelecky se dařilo hlavně triu  ŽELEZNÝ – ČERNOHORSKÝ –KOS, keří vsítili naprostou většinu našich branek. Sečteno a podtrženo – postupujeme do dalšího kola na ZŠ Lesní z prvního místa!!!

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.