Základní kolo florbalové soutěže 4.-5.tř.

ZÁKLADNÍ KOLO FLORBALOVÉ SOUTĚŽE 4.-5. TŘÍD
V pátek 21.1.2008 se na naší škole konal další florbalový turnaj – tentokrát se jednalo o ty nejmladší, tedy o 4.-5. třídu. Ve skupině jsme se museli utkat s těmito týmy: ZŠ VRCHLICKÉHO, ZŠ VESEC  a ZŠ OSTAŠOV. Všechny týmy jsme dokázali porazit a otevřeli si  postup do dalšího kola. První jmenovanou školu jsme porazili 5:2, Vesec 9:0 a Ostašov 5:0. Z výsledků je patrné, že jsme inkasovali pouze dvě branky – a to díky naší jistotě mezi tyčemi – Bendíkovi. Střelecky se dařilo hlavně triu  ŽELEZNÝ – ČERNOHORSKÝ –KOS, keří vsítili naprostou většinu našich branek. Sečteno a podtrženo – postupujeme do dalšího kola na ZŠ Lesní z prvního místa!!!

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.