Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Zájezd do Chorvatska (Marková)

Skupina žáků 2.stupně se ve dnech 18. - 27.5.2012 zúčastnila zájezdu do Chorvatska. Strávili jsme tam týden plný zážitků v hotelu v přímořském městečku Biograd na Moru. Počasí sice nebylo ideální, ale i tak došlo alespoň občas na koupání v moři a opalování. V méně slunečných dnech byly na programu nejrůznější sportovní hry na hřištích u hotelu (volejbal, vybíjená, badminton, stolní tenis, minigolf atd.), koupání ve vnitřním vyhřívaném bazénu, procházky do městečka za památkami i na nákupy nebo také diskotéka, kde jsme oslavili dvoje narozeniny. Zlatým hřebem zájezdu byl celodenní výlet lodí na Kornatské ostrovy, během kterého jsme mimo jiné měli možnost zahlédnout v moři delfíny a na jednom z ostrovů jsme se koupali ve slaném jezeře za přítomnosti oslů. Zájezd byl příjemným zpestřením závěru školního roku zejména pro deváťáky, kteří převažovali. Všechny fotky a také několik krátkých videí si můžete prohlédnout ve fotogalerii:  https://picasaweb.google.com/117717441504787891770/Chorvatsko182752012?authkey=Gv1sRgCPbYmI-HuaOoKQ

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.