Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Zájezd do Chorvatska (Marková)

Skupina žáků 2.stupně se ve dnech 18. - 27.5.2012 zúčastnila zájezdu do Chorvatska. Strávili jsme tam týden plný zážitků v hotelu v přímořském městečku Biograd na Moru. Počasí sice nebylo ideální, ale i tak došlo alespoň občas na koupání v moři a opalování. V méně slunečných dnech byly na programu nejrůznější sportovní hry na hřištích u hotelu (volejbal, vybíjená, badminton, stolní tenis, minigolf atd.), koupání ve vnitřním vyhřívaném bazénu, procházky do městečka za památkami i na nákupy nebo také diskotéka, kde jsme oslavili dvoje narozeniny. Zlatým hřebem zájezdu byl celodenní výlet lodí na Kornatské ostrovy, během kterého jsme mimo jiné měli možnost zahlédnout v moři delfíny a na jednom z ostrovů jsme se koupali ve slaném jezeře za přítomnosti oslů. Zájezd byl příjemným zpestřením závěru školního roku zejména pro deváťáky, kteří převažovali. Všechny fotky a také několik krátkých videí si můžete prohlédnout ve fotogalerii:  https://picasaweb.google.com/117717441504787891770/Chorvatsko182752012?authkey=Gv1sRgCPbYmI-HuaOoKQ