Zahájení plaveckého výcviku 2008

PLAVECKÝ VÝCVIK
Ve středu 08. 10.2008 začal dětem 2.a 3. tříd plavecký výcvik. Zatímco druháci s výcvikem  začínají,  pro třeťáky je připraven zdokonalovací kurz plavání. Děti se na plavání hrozně těšily. V bazénu už na ně čekaly známé plavčice, zábavné pomůcky pro výcvik a vodní atrakce. Přejeme našim dětem úspěšný výcvik a radost z  každé lekce.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.