Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Zahájení adventu v milé atmosféře (Novotná)

V neděli, na sv. Ondřeje  - 30. listopadu, se před naší školou opět rozzářil vánoční stromek. Ale než se rozzářil v celé své kráse, obdržel několik dárků v podobě písniček, tance a básniček. Děti ze školní družiny a mateřské školy dokázaly navodit správnou předvánoční atmosféru. Tančili tu sněhuláci, rázem jsme byli v pekle u rohatých, zaposlouchali se do vánočních básniček a písniček, podívali se na broučky, kteří se ukládají k zimnímu spánku a také se tu objevily tančící sněhové vločky. Rodiče s dětmi z 2. B zaplnili celé prostranství našeho venkovního schodiště a společně zazpívali.  To se pak stromeček musel rozsvítit, i kdyby se mu zdálo, že ještě nepřišel ten pravý čas.
Královna a král letošní zimy se s průvodem vydali ke stromečku, kterému se poklonili a rozsvícením prskavek na jeho větvích rozzářili i svíčky na stromečku.
A přání nakonec?
Ve zdraví se tu opět společně setkat v roce 2015.