Zachraňujeme s Kryštofem (Plachá)

14.10.2014 žáci 4.B dojeli na základnu letecké záchranné služby na libereckém letišti, kde se zapojili do projektu "Zachraňujeme s Kryštofem." Tento projekt byl zaměřen na preventivně výchovnou činnost v oblasti poskytování první pomoci.Děti si prohlédly záchranářský vrtulník i lékařské vozidlo, vyzkoušely si práci leteckého záchranáře. Učily se správně poskytovat základní první pomoc a volat na tísňovou linku 155. Vlídné přijetí, možnost si vše vyzkoušet a drobné odměny byly další radostí velmi zajímavého a poučného dne.