Zábavný den s Horskou službou (Plachá)

11.9.2013 se žáci 3.B zúčastniili akce pod názvem Jetík na horách, který nabízel atraktivní ukázky činnosti Horské služby s hlavním důrazem na bezpečné sportování mládeže. Děti mohly sledovat práci leteckých záchranářů a prohlédnout si celý vrtulník zblízka. U nafukovací horolezecké stěny seznamovala děti s bezpečnou lezeckou technikou Lucie Hrozová, jedna z nejlepších světových lezkyní v drytoolingu. Pro sportovní aktivity dětí byly připraveny trampolíny, skákací hrad, opičí dráha. Domů se děti vracely s plyšovými jetíky, dárky Horské služby a propagačními materiály.