Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

XXXXVII.ROČNÍK POHÁRU ROZHLASU S ČESKOU SPOŘITELNOU 2015 (Kučerová)

6.5.2015 proběhl pod otevřeným nebem Atletický den, který byl určený v kategorii mladšího žactva. Akce se konala v objektech Městského stadionu v Liberci, na atletickém stadionu. Mezi plněné disciplíny patřila: štafeta, běh na 60/1000/600m, skok vysoký, daleký a hod míčkem. Cílem   je rozvoj všeobecných pohybových schopností a osvojování základních pohybových dovedností dětí prostřednictvím rychlostních, koordinačních a vytrvalostních cvičení. Všeobecné nadšení dětí pro hru a jejich přirozený sklon k soutěživosti, nám vybojovalo krásné 4. místo. Jen pár bodů nám chybělo k získání 3. místa, ale soupeři byli silnější. Důležité však je, že jsme si to všichni moc užili.