Workshop s malířem Tomášem Řízkem (Plachá)

Nebylo to poprvé, kdy se děti z 3.B setkaly s malířem T. Řízkem. Jeho ocenění za jejich výtvarné práce visí  u vchodu do třídy. Nebylo divu, že se všichni těšili. V krajské vědecké knihovně si děti od T. Řizka vyslechly pohádku" O dračí princezně a chudém studentu" a pak se pod jeho vedením pustily do práce. Jejich aktivita byla zaměřena na výtvarné vyjádření zážitku z přečteného textu. A práce se vydařily. Nejpovedenější obrázky budou vystaveny v prostorách knihovny. Některé děti si za odměnu nesly domů knihu z nakladatelství Albatros. Zatím jen my dospělí umíme také ocenit vzájemné setkání s výjimečnou osobností, dětem tuto chvíli bude připomínat obrázek s podpisem Tomáše Řízka.