Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Workshop Dramacentra (Ježková)

V úterý 17.1. naši školu opět navštívili lektoři Dramacentra Bezejména (DDM Větrník). Žáci vybraných tříd (3. B, 5. A, 6. B) se zúčastnili dvouhodinového programu primární prevence, který byl zaměřený zejména na integraci ukrajinských žáků. S tím bylo spojené celkové tmelení kolektivu a rozvoj spolupráce mezi žáky ve třídě. Formou různých her a společně vypracovaných úkolů se žáci učili vzájemně spolupracovat a tzv. táhnout za jeden provaz. Připomněli si, že jsou jedna parta a mohou si vzájemně důvěřovat.