Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Vzpomínka ŠD na vánoce

VZPOMÍNKA ŠKOLNÍ DRUŽINY NA VÁNOCE
Vánoce jsou už pro nás jen pouhou vzpomínkou, ale můžeme ještě zalistovat v paměti a vzpomenout na chvíle, které připomínali adventní čas.
Paní vychovatelka Maruška společně s dětmi připravuje ozdoby na náš vánoční stromeček. Jak vidíte, má kolem sebe plno pomocníků.Každý si upeče jednu vánoční ozdobu.
Děti v druhém oddělení si vyrobily adventní rybu. Přesně 24 bonbónů je dělí od Štědrého dne.
Aby nám vánoční čas rychleji ubíhal, našly jsme doma předměty, které byly pro někoho lehce k poznání, ale některým dalo velkou práci poznat, k jakému účelu slouží.
Strojení stromečku těší snad všechny děti. Ty naše ve školní družině obzvlášť. Je to známka toho, že se Vánoce opravdu kvapem blíží.
Chystáme Vánoční listy. Naše redakční rada je v plné práci. Dali jsme dětem za úkol, aby se doma zeptaly, co si jejich rodiče k Vánocům přejí. Na fotkách vidíte redaktorský tým v terénu a zároveň jak si láme hlavu nad celým vydáním listů.
Mikuláš, čert a anděl nepochybně patří k prosinci. I u nás ve školní družině se „otočil“a  nepřišel s prázdnou. Někomu pohrozil, někoho pochválil, ale všem nadělil něco dobrého.
Čertovské Bingo. Hra velice napínává do poslední chviličky. Na kartičce si děti zakreslí dané motivy a pak jen s napětím očekávájí zda bude vytáhnut symbol v dané barvě, který i vy máte shodně nakreslený na kartičce. Vítězem se stal Marek Kubla a odnesl si vstupenku do bazénu. Na druhém místě uspěl Tomáš Vodvárka a na třetím místě Eliška Danielová.
                        
Rok 2007 je už opravdu za námi. Těší nás, když máte zájem o akce, které pro vaše děti ve školní družině připravujeme a neodmítáme ani Vaši pomoc. Těší nás Vaše pochvaly a uznání. Jsme rády, když se Vašim dětem u nás líbí a přejeme si, aby se nám dařilo i v roce 2008.
Dobrý nový rok 2008 přejí vychovatelky Susková Maruška a Novotná Míša.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.