Vzpomínáme na Školu v přírodě - 1.A, 3.A

VZPOMÍNÁME NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ
Ve dnech 20.5.-25.5.2007 jsme se my - žáci 3.A spolu  s žáky z 1.A zúčastnili školy v přírodě, která se tentokrát konala v obci Krásná v Jizerských horách. Jméno obce předznamenalo i to, jak nám tam bude - ubytováni jsme byli v krásném penzionu, chutnalo nám (měli jsme i vdolky), příroda kolem nás byla také krásná, krásný byl i výlet.
Paní učitelka Vančišinová s paní vychovatelkou Suskovou si připravily program plný her a zábavy a výletů (hra Superman, kamínková hra, dárky od ptáka Noha, výlet do Pěnčína na kozí farmu, cestování vláčkem) - takže jsme se vůbec nenudili a týden utekl jako voda. Společníka nám dělala Nessinka - dlouhosrstý jezevčík paní učitelky, který nám pomáhal zahánět smutek po našich zvířecích kamarádech, které jsme nechali doma.
Moc se nám tam líbilo, ale všude dobře - doma nejlíp.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.