Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Vzpomínáme na Školu v přírodě - 1.A, 3.A

VZPOMÍNÁME NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ 
Ve dnech 20.5.-25.5.2007 jsme se my - žáci 3.A spolu  s žáky z 1.A zúčastnili školy v přírodě, která se tentokrát konala v obci Krásná v Jizerských horách. Jméno obce předznamenalo i to, jak nám tam bude - ubytováni jsme byli v krásném penzionu, chutnalo nám (měli jsme i vdolky), příroda kolem nás byla také krásná, krásný byl i výlet.
Paní učitelka Vančišinová s paní vychovatelkou Suskovou si připravily program plný her a zábavy a výletů (hra Superman, kamínková hra, dárky od ptáka Noha, výlet do Pěnčína na kozí farmu, cestování vláčkem) - takže jsme se vůbec nenudili a týden utekl jako voda. Společníka nám dělala Nessinka - dlouhosrstý jezevčík paní učitelky, který nám pomáhal zahánět smutek po našich zvířecích kamarádech, které jsme nechali doma.
Moc se nám tam líbilo, ale všude dobře - doma nejlíp.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.