Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Výuka anglického jazyka s rodilým mluvčím (Plachá)

"Hello, David!" Tak vítají žáci pěti tříd rodilého mluvčího, který od října zlepšuje výuku angličtiny na 1.stupni naší školy ve spolupráci s českými učiteli. Rodilý mluvčí má především prohloubit poslechové a komunikační dovednosti žáků. Navíc pomáhá dětem překonat ostych a zapojit je do pžirozené komunikace. Čím dříve s dětmi rodilý mluvčí spolupracuje, tím lépe. Děti jsou přirozeně schopné zachytit správnou intonaci a tempo cizí řeči. Rodilý mluvčí je nejlepší motivací k osvojení jazyka u žáků a dobrou zkušeností pro české učitele.