Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Výuka anglického jazyka s rodilým mluvčím (Plachá)

"Hello, David!" Tak vítají žáci pěti tříd rodilého mluvčího, který od října zlepšuje výuku angličtiny na 1.stupni naší školy ve spolupráci s českými učiteli. Rodilý mluvčí má především prohloubit poslechové a komunikační dovednosti žáků. Navíc pomáhá dětem překonat ostych a zapojit je do pžirozené komunikace. Čím dříve s dětmi rodilý mluvčí spolupracuje, tím lépe. Děti jsou přirozeně schopné zachytit správnou intonaci a tempo cizí řeči. Rodilý mluvčí je nejlepší motivací k osvojení jazyka u žáků a dobrou zkušeností pro české učitele.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.