Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Výuka anglického jazyka s rodilým mluvčím (Plachá)

"Hello, David!" Tak vítají žáci pěti tříd rodilého mluvčího, který od října zlepšuje výuku angličtiny na 1.stupni naší školy ve spolupráci s českými učiteli. Rodilý mluvčí má především prohloubit poslechové a komunikační dovednosti žáků. Navíc pomáhá dětem překonat ostych a zapojit je do pžirozené komunikace. Čím dříve s dětmi rodilý mluvčí spolupracuje, tím lépe. Děti jsou přirozeně schopné zachytit správnou intonaci a tempo cizí řeči. Rodilý mluvčí je nejlepší motivací k osvojení jazyka u žáků a dobrou zkušeností pro české učitele.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena