Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Výtvarný program v galerii (Marková)

VÝTVARNÝ PROGRAM V GALERII
Ve čtvrtek 10.6. se 7.A vydala do Oblastní galerie, kde si žáci nejen prohlédli současnou výstavu, ale zejména si mohli vyzkoušet netradiční výtvarné techniky. K dispozici bylo mnoho materiálu a všichni se s chutí zúčastnili tvoření. V první části si připravili podklad malbou a otisky rozličných předmětů a potom svá díla venku dotvořili nástřikem sprejů různých barev. Zejména tato poslední technika některé jedince velmi zaujala - doufejme ale, že svou fantazii budou i nadále ztvárňovat jen na papíře...

Všechny fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii: http://picasaweb.google.cz/zsbarvirska/Galerie1062010#

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.