Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Výtvarný program v galerii (Marková)

VÝTVARNÝ PROGRAM V GALERII
Ve čtvrtek 10.6. se 7.A vydala do Oblastní galerie, kde si žáci nejen prohlédli současnou výstavu, ale zejména si mohli vyzkoušet netradiční výtvarné techniky. K dispozici bylo mnoho materiálu a všichni se s chutí zúčastnili tvoření. V první části si připravili podklad malbou a otisky rozličných předmětů a potom svá díla venku dotvořili nástřikem sprejů různých barev. Zejména tato poslední technika některé jedince velmi zaujala - doufejme ale, že svou fantazii budou i nadále ztvárňovat jen na papíře...

Všechny fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii: http://picasaweb.google.cz/zsbarvirska/Galerie1062010#