Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Výtvarný program v galerii (Marková)

VÝTVARNÝ PROGRAM V GALERII
Ve čtvrtek 10.6. se 7.A vydala do Oblastní galerie, kde si žáci nejen prohlédli současnou výstavu, ale zejména si mohli vyzkoušet netradiční výtvarné techniky. K dispozici bylo mnoho materiálu a všichni se s chutí zúčastnili tvoření. V první části si připravili podklad malbou a otisky rozličných předmětů a potom svá díla venku dotvořili nástřikem sprejů různých barev. Zejména tato poslední technika některé jedince velmi zaujala - doufejme ale, že svou fantazii budou i nadále ztvárňovat jen na papíře...

Všechny fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii: http://picasaweb.google.cz/zsbarvirska/Galerie1062010#

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.