Výtvarné tvoření (Plachá)

12.1.2012 se děti 1.B ocitly v prvním poschodí Oblastní liberecké galerie, kde probíhá výstava ilustrací malíře T.Řízka  s doprovodným výtvarným programem. Děti se na výstavu připravily už ve škole. Dověděly se, že  ilustrace vznikly  pro taiwanské děti. Paní učitelka Míla jim připravila povídání  a fotografie o této daleké zemi.  V tvůrčí dílně galerie se děti  výtvarně vyřádily  v omalovánkách, vystřihovánkách, skládačkách…  Pracovnice galerie, které  hodinu a půl dohlížely na výtvarné  tvoření   našich prvňáčků, nešetřily pochvalami.  Ale vrcholem práce bude účast ve výtvarné soutěži  Zima na Taiwanu. Tak se držte, naši malíři.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.