Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Výtvarné tvoření (Plachá)

12.1.2012 se děti 1.B ocitly v prvním poschodí Oblastní liberecké galerie, kde probíhá výstava ilustrací malíře T.Řízka  s doprovodným výtvarným programem. Děti se na výstavu připravily už ve škole. Dověděly se, že  ilustrace vznikly  pro taiwanské děti. Paní učitelka Míla jim připravila povídání  a fotografie o této daleké zemi.  V tvůrčí dílně galerie se děti  výtvarně vyřádily  v omalovánkách, vystřihovánkách, skládačkách…  Pracovnice galerie, které  hodinu a půl dohlížely na výtvarné  tvoření   našich prvňáčků, nešetřily pochvalami.  Ale vrcholem práce bude účast ve výtvarné soutěži  Zima na Taiwanu. Tak se držte, naši malíři.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.