Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Výtvarné tvoření (Plachá)

12.1.2012 se děti 1.B ocitly v prvním poschodí Oblastní liberecké galerie, kde probíhá výstava ilustrací malíře T.Řízka  s doprovodným výtvarným programem. Děti se na výstavu připravily už ve škole. Dověděly se, že  ilustrace vznikly  pro taiwanské děti. Paní učitelka Míla jim připravila povídání  a fotografie o této daleké zemi.  V tvůrčí dílně galerie se děti  výtvarně vyřádily  v omalovánkách, vystřihovánkách, skládačkách…  Pracovnice galerie, které  hodinu a půl dohlížely na výtvarné  tvoření   našich prvňáčků, nešetřily pochvalami.  Ale vrcholem práce bude účast ve výtvarné soutěži  Zima na Taiwanu. Tak se držte, naši malíři.